Chtěli byste se s ostatními podělit o své fotografie či video z dovolené strávené s naší cestovní kanceláří SMART travel? Rádi je zveřejníme na tomto portálu. Stačí, když nám soubory předáte prostřednictvím služby Ulož.to, Uschovna.cz či WeTransfer.com a odkaz pro stažení zašlete na email smarttravel@smarttravel.cz.
Váš tým SMARTtravel

Video z akce: Rafting na řekách Moll Isel 15.09 -17.09.17Video bylo pořízeno na katalogové akci Rafting Möll a Isel (2-místné rafty), pro skupiny od 10 osob cestovní kanceláře SMARTtravel
Termín akce: 15.09.2017 - 17.09.2017
Aktivita: Rafting, kaňoning a outdoorová dovolená

Ahoj vodáci. Dle oficiální předpovědi mělo pršet v sobotu i v neděli. A pršelo. Ale ne pořád. Sobotní Möll stejně cákal, takže jízda v dešti nevadila, převlékání v cíli už bylo bez deště a výlet na mystický Danielsberg dokonce ve slunci. Odpolední slalomová trať nad kempem byla výzva už při oblékání do mokrých neoprénů, ale peřeje stály za to, večer jsme se už fakt mýt nemuseli. Den jsme zatípli v pizzerce Oregano v Obervellachu. Probuzení do nedělního modrého nebe bylo s údivem, dopolední sjezd vodnatého dravého Iselu ve sluneční záři také. Na svačině selanka skončila - přes nebe se přetáhla roleta z mraků a důrazně chladivý deštík rozhodl, že dál nepojedeme. Vydali jsme se sem přeci proto, abychom si to tu užili, nikoli abychom to tu přežili :-). I tak to bylo prima a vody i prima party (tentokrát ryze chlapské) jsme si užili do sytosti. Kanoj, kajak se máš? Ohře. Odkaď si... Brooo. Petr a Martin.
Rafting na řekách Moll Isel 15.09 -17.09.17
Video bylo vloženo: 19.06.2018 20:26